بورسیه تحصیلی وارطان ساهاکیان

محمد مقصودی،۲۷ شهریور ۱۳۹۷
بورسیه تحصیلی وارطان ساهاکیان

بورسیه تحصیلی وارطان ساهاکیان اولین قدم پیانو کاغذی برای اعطای بورسیه تحصیلی است . ما در پیانو کاغذی با هدف گسترش دسترسی به آموزش موسیقی اقدام به راه اندازی خدمات آموزش آنلاین موسیقی به افراد دارای محدودیتهای جسمی، مالی، جغرافیایی،سنی و زمانی کرده‌ایم. در همین راه قصد داریم سالانه از چند دانشجو و دانش‌آموز در حال تحصیل در رشته موسیقی حمایت مالی کنیم. از همین رو کمپین بورسیه تحصیلی وارطان ساهاکیان را راه اندازی کرده ایم.

چرا بورسیه تحصیلی وارطان ساهاکیان ؟

وارطان ساهاکیان آهنگساز و مدرس شناخته شده موسیقی در دانشگاه یکی از محبوب ترین و باسابقه ترین مدرسین این رشته در میان دانشجویان و موسیقیدان های دیگر است. از آنجایی که ایشان نقش مهمی در زندگی حرفه ای و تحصیلی جمال سامری موسس پیانو کاغذی داشته است، این بورس بعنوان سپاسگذاری از زحمات و کمک های بی چشم داشت ایشان با عنوان بورس وارطان ساهاکیان نام گذاری شده است. تیم پیانو کاغذی امیدوار است با شروع این حرکت به افرادی که در این حوزه فعالیت می کنند نقش مدرسین و حمایت های آنها در پبشبرد اهداف محصلین و دانشجویان رشته موسیقی را یادآوری کند. ( لینک ها : مراسم بزرگداشت وارطان ساهاکیان و بزرگداشت وارطان)

معرفی پروژه :

تحصیل در رشته موسیقی و خرید ساز نیازمند صرف هزینه زیادی است. دانش‌جویان و دانش‌آموزان مستعد بسیاری به دلیل عدم توانایی در پرداخت این هزینه‌ها از تحصیل در این رشته منصرف می‌شوند. موسسه و سایت آموزش موسیقی پیانو کاغذی با توجه به ارتباط با چنین دانشجویانی و با هدف کمک مالی به آنها اقدام به ارائه بورس کمک هزینه تحصیلی به نام «وارطان ساهاکیان» _یکی از مدرسین شناخته شده و مطرح در حوزه موسیقی_ نموده است.

۱. کمک هزینه تحصیل در رشته موسیقی به دانشجویان شهرستانی سال اول موسیقی قبول شده در دانشگاه تهران و دانشگاه هنر به مدت یک سال تحصیلی ( تعداد بورس بر اساس مبلغ جمع آوری شده اعطا می شود)
۲. پرداخت شهریه دانش‌آموز هنرستان موسیقی در مقطع نهم به بعد ( یک نفر هنرستان دختران ، یک نفر هنرستان پسران )
تبصره : اگر مبالغ دریافتی بیشتر از هزینه های سالانه این دو بورس بودند این مبالغ تا زمان شناسائی دانش آموز یا دانشجوی دیگری در صندوق پیانو کاغذی باقی می ماند تا صرف هزینه های تحصیل وی شود

برای اطلاع از تمامی بورسیه های هنری به صورت دوره ای به صفحه بورسیه هنری وب سایت ما سر بزنید.


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.